KONST / Litografier / Färglitografi 15792019
nr 1579 2019
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 807/1290. Färglitografi, bildmått: 41x46 cm, yttermått inklusive ram: 60x64 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:11:14
17/11 00:20:41
20 nov
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm